Strona główna Seriale/Filmy Newsy Będzie nowy film i serial animowany o Power Rangers!

Będzie nowy film i serial animowany o Power Rangers!

0

Wszyscy zapewne znacie i oglądaliście Power Rangers w dzieciństwie. Jak już wiadomo powstaną nowe przygody o tej kolorowej szóstce. Sprawdźcie koniecznie szczegóły!

Jonathan Entwistle  wyreżyseruje nadchodzący filmowy restart serii Power Rangers. Co więcej, twórca przejmie prace nad kolejnymi projektami.

Entertainment One zajmie się ich produkcją i rozwojem, a Entwistle je wyreżyseruje, nadzorując filmowe i serialowe dokonania w ramach franczyzy, stając się dla niej kimś jak Kevin Feige dla MCU. eOne ma nadzieję, że będzie to już ostatnia i w końcu udana próba odnowienia serii opowiadającej o nastoletnich bohaterach. Produkcje, mają być ze sobą powiązane.

Jonathan ma niesamowitą wizję dla tej kultowej i odnoszącej ogromne sukcesy franczyzy. Jest z pewnością odpowiednim twórcą, który dołączy do nas i na nowo wykreuje telewizyjny i filmowy świat tej marki – oświadczyli dyrektorzy eOne, Nick Meyer i Michael Lombardo

 

Entwistle skomentował:

To niesamowita okazja, aby przedstawić Power Rangers zarówno nowym pokoleniom, jak i generacji wieloletnich fanów. Przeniesiemy analogowego ducha w teraźniejszość, wykorzystując akcję i narrację, dzięki którym ta marka odniosła sukces.
0 0 vote
Article Rating

Leave a Reply

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments