BH90210 zostało anulowane po 1 sezonie!

Jak donosi Deadline Beverly Hills, 90210 zostało, anulowane po pierwszym sezonie co oznacza, że nie zobaczymy drugiego sezonu.

Sześcioodcinkowy serial, który był emitowany latem 2019 roku, w którym ponownie zobaczyliśmy takie gwiazdy jak Shannen Doherty, Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Gabrielle Carteris, Brian Austin Green i Tori Spelling. Wrócili oni do swoich starych ról, którzy byli już 19 lat starsi od czasu zakończenia oryginalnej produkcji.

Stacja FOX powiedziała, że są bardzo dumni z tego, że po wielu latach udało się znowu wrócić na plan oraz podziękowała Brian’owi, Gabrielle, Iana, Jasona, Jennie, Shannen i Tori, którzy włożyli całe serce i duszę na stworzenie tak wspaniałej przygody po tylu latach.

BH90210 zakończył, się już tej jesieni we wrześniu gromadząc przed telewizorami 1.91 mln widzów i 0.7 wśród dorosłych w wieku 18-49 lat.

Kto z was oglądał ten serial? Co o nim sądzicie? Będziecie tęsknić?

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x