„Biuro” (The Office) planuje powrót w nowej wersji!

Większość z nas miała do czynienia z komedią. W końcu śmiech to zdrowie! Na pewno do ikonicznych seriali tego typu można zaliczyć Biuro. Produkcja była emitowana w latach 2005-2013 i dorobiła się 201 odcinków. Charakterystyczne postacie i nietuzinkowy humor często powodowały uśmiech na twarzach widzów.

Po latach, Biuro ponownie planuje wrócić do telewizji.

Co jeszcze wiadomo?

Serial skupia się na pracownikach pozornie nudnej firmy produkującej papier. Mają wiele, często dziwnych pomysłów na to, jak nie popaść w codzienną rutynę. Michael Scott, czyli główny dowodzący często wymyśla rzeczy, o których nigdy byśmy nie pomyśleli.

Według dziennikarzy Matthew Belloniego i Jonathana Handla razem z produkcją ma powrócić oryginalny showrunner, czyli Greg Daniels.

Informacja o nowej wersji Biura nie na wszystkich zrobiła wrażenie. Mogły mieć na to wpływ pogłoski od członków obsady i kierownictwa NBC. Pojawiły się różne opinie na temat tego, czy warto robić tzw. reboot. Daniels podszedł do tej sprawy optymistycznie.

W rozmowie z Colliderem w 2022 roku showrunner powiedział:

Nie jestem w stanie powiedzieć, czy fani chcieliby więcej, a kiedy mówię więcej, nie sądzę, aby to były te same postacie.

Dodaje:

Myślę, że byłoby to po prostu przedłużeniem uniwersum, wiesz, co mam na myśli, na przykład Mandalorianin jest jak przedłużenie Gwiezdnych Wojen. Ale nie wiem, czy byłoby to coś, czego ludzie by chcieli, czy nie, trudno powiedzieć.

Biuro ma w zanadrzu wiele interesujących postaci, ale żadna nie może się równać z niezręcznym, a jednocześnie przezabawnym menadżerem regionalnym, jakim jest Michael Scott grany przez Steve’a Carella.

Pozostała część obsady serialu to Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Mindy Kaling, Craig Robinson, B.J. Novak, Creed Bratton, Angela Kinsey, Oscar Nunez, Ellie Kemper i Ed Helms. Zarówno Krasinski, jak i Kaling wyrazili zainteresowanie ponownym spojrzeniem na swoje role.

Czas pokaże, w jakiej formie nastąpi powrót Biura – czy to z udziałem oryginalnych członków obsady, czy jako rozszerzenie uniwersum, czy też w ogóle nie powróci. 

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x