„Blood & Water” kolejny młodzieżowy serial Netflixa!

Blood & Water, czyli serialowa nowość Netflixa z RPA cieszy się popularnością. Pochłonięci skandalicznym życiem nastolatków z Kapsztadu widzowie pytają już o kolejne odcinki. Czy serial powtórzy sukces hiszpańskiej Szkoły dla elity?

Dwudziestego maja na Netflix zadebiutował kolejny serial młodzieżowy. Akcja Blood & Water toczy się w Parkhurst College, prestiżowym liceum dla elity i uzdolnionej młodzieży w Kapsztadzie. Opowiada historię 16-letniej Puleng Khumalo (Ama Qamata), która robi wszystko, by przenieść się do tej szkoły, bo podejrzewa, że jedną z uczennic jest jej porwana 17 lat temu starsza siostra.

Szkoła dla elity utorowała Blood & Water drogę do sukcesu. Opowieść o skandalicznym życiu nastolatków z Kapsztadu zdarzyła już skraść serca wielu widzom. Teen drama z RPA może dzięki temu doczekać się kolejnego sezonu. Czy tak jednak się stanie? Netflix na razie nie odnowił serialu na kolejny sezon, ale dla niektórych to tylko kwestia czasu.

Serial Blood & Water składa się z sześciu odcinków. Pierwszy z nich został udostępniony przez Netflixa na YouTube.

Kto z Was już widział?
Co o nim myślicie?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x