Powstanie serial na podstawie cyklu autorki „Pamiętników wampirów”

The Forbidden Game to serial, który powstanie na podstawie cyklu LJ Smith o tym samym tytule.  Czy okaże się takim  hitem jak kultowe Pamiętniki wampirów?

Opowiada o sześciorgu znajomych, którzy trafiają do gry podobnej do Jumanji. Przeniesieni do świata cieni muszą skonfrontować się ze swoimi największymi koszmarami.
Siedemnastoletnia Jenny Thornton poszukuje prezentu urodzinowego dla swojego chłopaka Toma Locke’a. Julian, tajemniczy młody mężczyzna o elektryzujących niebieskich oczach namawia ją do zakupu nieoznakowanej gry. Mężczyzna okazuje się istotą nadprzyrodzoną, która ożywia tę grę, a robi to wszystko dlatego, że od zawsze zakochany jest w Jenny.

A teraz małe przypomnienie dla tych, którzy nie widzieli jeszcze Pamiętników wampirów. O czym jest serial?

Serial jest ekranizacją powieści autorstwa amerykańskiej pisarki L.J. Smith i opowiada o młodej dziewczynie Elenie Gilbert (Nina Dobrev), która niedawno straciła rodziców. Wraz z nowym rokiem szkolnym w jej liceum pojawia się tajemniczy Stefan (Paul Wesley), któremu od razu wpadła w oko. Ona jednak okazuje się odporna na jego urok osobisty. Zaintrygowany jej osobą, zaczyna walczyć o jej względy. Wkrótce będzie musiał chronić ją przed niebezpiecznym i żądnym zemsty Damonem (Ian Somerhalder) – jego bratem – który przypomina Stefanowi o swoim istnieniu. Jeden jest dobry, drugi zły. Bracia walczą o duszę Eleny i o dusze jej przyjaciół, rodziny oraz mieszkańców jej rodzinnego miasteczka.

Kto nie oglądał, niech nadrabia zaległości. Świetny serial! Polecam

A co myślicie o nowej produkcji? Będziecie oglądać?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x