Bono i Pharell Williams razem w obsadzie filmu „Sing 2”

Wiele znanych gwiazd dołączyło do obsady drugiej części animacji Sing. Wśród nich jest: Bono, Pharrell Williams, Halsey, Eric Andre czy Chelsea Peretti.

W nowym filmie Buster Mooni jego rozśpiewana obsada walczą o możliwość wystąpienia w najbardziej prestiżowym lokalu w stolicy rozrywki: Crystal Tower Theatre.

Cannavale zagra wilka Jimmy’ego Crystala – potentata show-biznesu, który ma dla drużyny Bustera specjalną misję. Bohaterowie muszą przekonać legendę rocka, pogrążonego w żałobie lwa Claya Callowaya (Bono), do powrotu na scenę. Czy im się to uda?

Natomiast Williams wcieli się w Alfonso – sympatycznego właściciela ciężarówki z lodami, który staje się pierwszą miłością nieśmiałej słonicy Meeny.
Głosem Halsey przemówi nastoletnia córka Jimmy’ego, Porsche. Wright zagra uliczną kocią tancerkę, Andre będzie zadufanym jakiem, a Peretti – wyniosłą asystentką i łowczynią talentów pracującą dla Crystala. Zapowiada się ciekawie!

Film ukaże się 22 grudnia 2021.
Kto z Was będzie oglądał?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x