Toni w ciąży w piątym sezonie „Riverdale”

Vanessa Morgan, czyli serialowa Toni poinformowała w sobotę na swoim Instagramie, że przechodzi oficjalnie na urlop macierzyński. Czy kończy z Riverdale? Sprawdźcie sami!

Okazuje się, że zobaczymy ją w kolejnych odcinkach. W swoim oświadczeniu podziękowała showrunnerowi za możliwość wpisania jej prawdziwej ciąży do scenariusza piątego sezonu. Cieszycie się?

Prawdopodobnie Toni z brzuszkiem ujrzymy dopiero po siedmioletnim skoku czasowym, który będzie miał miejsce pomiędzy którymiś epizodami.

Fani już spekulują, że Toni może związać się z kimś nowym albo weźmie ślub z Cheryl i założą rodzinę. Jest też teoria, że zostanie surogatką dla przyjaciela. Fanów czasami ponosi wyobraźnia. A Wy co myślicie, która z tych teorii jest najbardziej prawdopodobna?

Przypominamy, że premiera pierwszego odcinka piątego sezonu ma odbyć się w czwartek 21 stycznia 2021 roku o 9:00, a kolejne pojawiać się będą co tydzień. Kto z Was już wyczekuje?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x