„Bridgerton”: Simone Ashley będzie nowym obiektem westchnień w drugim sezonie!

Bridgerton znalazł swoją Kate. Simone Ashley (Sex Education, Because the Night) zagra główną rolę kobiecą u boku Jonathana Baileya w drugim sezonie serialu Netflixa i Shondaland, opartego na romansach Julii Quinn.

Drugi sezon będzie kroniką dążenia do odpowiedniego małżeństwa dla najstarszego z rodzeństwa Bridgertonów, Anthony’ego (Bailey), jak opisano w drugiej książce z  serii Quinn’s Bridgerton ,  The Viscount Who Loved Me.

Kate Dharm (Ashley) będzie obiektem westchnień Anthony’ego. Nowo przybyła do Londynu Kate, jest inteligentną, upartą i młodą kobietą, która nie cierpi głupców – w tym Bridgertona.

Bailey i Ahsley zastąpią Page i Phoebe Dynevor, którzy stali się  światowymi gwiazdami jako Simon i Daphne.

Brytyjska aktorka Ashley była już na radarze Netflixa. Najbardziej znana jest z roli Olivii Hanan w popularnym serialu Sex Education. Dołączy do drugiego sezonu Bridgertonów, który rozpocznie się wiosną tego roku w Londynie.

Brzmi ciekawie?

Interesuję się serialami i filmami. Nie pogardzę dobrą książką. Fantastyka i Science fiction zawsze mnie pochłaniają. W wolnym czasie lubię robić filmiki z postaciami z seriali.
0
Would love your thoughts, please comment.x