„BrzydUla”. Czy Ula i Marek dalej będą razem?

Fot. Bartosz Krupa/East News. Sekocin 11.08.2020. Brzydula. N/z: Julia Kaminska, Filip Bobek

Z każdym tygodniem coraz więcej pojawia się informacji odnośnie powrotu serialu BrzydUla. Sprawdźmy dziś, co wiemy o tym serialu!

Wiemy, że akcja nowych odcinków będzie rozgrywać się 10 lat po wydarzeniach z finału. Życie Uli, jak i innych bohaterów wiele się zmieni. Według najnowszych informacji wiele wskazuje, że główna bohaterka i Marek nie będą razem albo nie będą szczęśliwi.

Wiele wskazuje na to, że Marek dalej będzie zarządzał firmą „Febo&Dobrzański” i znowu będzie otoczony pięknymi kobietami. Jedną z nich będzie Nadia (Magdalena Koleśnik), jego asystentka.

Julia Kamińska (Ula) i Filip Bobek (Marek) ostatni byli gośćmi w śniadaniówce Dzień Dobry TVN i zdradzili kilka ciekawych informacji odnośnie nowych odcinków.

Chyba takim najlepszym tropem i takim oczywistym byłoby to, że Ula i Marek będą razem i pewnie będą mieli dziecko – córeczkę albo synka, ale scenariusz będzie wyglądał nieco inaczej, drodzy państwo – zdradził Filip Bobek.

Ula po raz kolejny zostanie brzydulą. Nie wiadomo co spowodowało, że znowu przestała o siebie dbać.

Moja bohaterka ponownie – tak jak w pierwszej części – będzie odbiegała od aktualnych kanonów piękna, często nieosiągalnych. W związku, z czym przez niektórych ludzi, takich powierzchownych, będzie postrzegana jako nieatrakcyjna – dodała Julia Kamińska.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x