BrzydUla – pierwsze zdjęcia z nowego sezonu!

BrzydUla powraca! Ale to już wiecie z poprzedniego artykułu na naszej stronie.
Właśnie ruszyły prace na planie i opublikowano pierwsze zdjęcia. Jak wygląda bohaterka po latach? Prace startują w czerwcu 2020 roku w Warszawie. Cieszycie się?

W sieci opublikowano pierwsze zdjęcia Julii Kamińskiej w roli Uli Cieplak. Zobaczcie jak wygląda po latach:

O czym będą nowe odcinki?

Bohaterów spotykamy 10 lat po wydarzeniach z ostatniego odcinka. Ula przekona się, że „żyli długo i szczęśliwie” istnieje tylko w baśniach. Rzeczywistość pokazuje, że za rogiem czają się zwykła codzienność, rozterki i życiowe zakręty. Ula Cieplak ma teraz o wiele więcej do stracenia, bo poza karierą, ma także męża i dzieci. Marek natomiast za wszelką cenę próbuje udowodnić światu, że sam bez  pomocy Uli poradzi sobie w zarządzaniu F&D, ale wychodzi mu to raz lepiej, raz gorzej. Oboje są na zupełnie innym etapie swojego życia. TVN nie potwierdza, że popularni bohaterowie są małżeństwem, a nawet sugeruje, że być może jest to ktoś inny, więc na to pytanie odpowiedź znajdziemy w odcinkach.

TVN mówi otwarcie: dalsze losy Uli Cieplak planowane są na 180 odcinków. Premiera nowych odcinków BrzydUli już jesienią 2020 roku. Sezon w Polsce zawsze rusza we wrześniu, można założyć, że to właśnie w tym miesiącu będzie wielki powrót Uli Cieplak.

Kto z Was nie może się już doczekać?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x