Nowy film o przygodach Asterix’a i Obelix’a Już w 2020 roku!

Dla tych, którzy są fanami tego wspaniałego duetu. Mamy dobrą wiadomość powstanie nowa część! Cieszycie się?

Pod koniec roku 2020 na ekrany francuskich kin ma wejść piąta, aktorska część Asterixa i Obelixa. Ostatni film, o przygodach dwójki przyjaciół, pojawił się w 2014. Był to film animowany o tytule Osiedle Bogów.

Nie dostaliśmy jeszcze żadnych informacji odnośnie dzieła. Nie wiadomo więc, czy do franczyzy powrócą dotychczasowi aktorzy. Podobnie osoba reżysera i data premiery stanowi tajemnicę. Jedyną informacją, którą otrzymaliśmy, jest tytuł Asterix i Obelix w Chinach.

Jest to bardzo dziwna informacja, ponieważ twórcy komiksu, Albert Uderzo i René Goscinny, nie wypuścili żadnego albumu, którego akcja rozgrywałaby się w Chinach. Pomimo tego faktu, pomysł wydaje się bardzo interesujący, a twórcy będą mieli spore pole do popisu. Miejmy nadzieję, że film będzie trzymał poziom poprzedników. Pozostaje tylko trzymać kciuki za produkcję i czekać na dalsze informacje.

Są tu jacyś fani tej produkcji?
Dajcie o sobie znać w komentarzach!

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x