CBS planuje reboot serialu „Słoneczny Patrol”!

Aktor znany z serialu Słoneczny patrol wypowiedział się na temat rebootu serialu!

Słoneczny Patrol to serial emitowany latach 90., który zebrał ogromną rzeszę fanów w Polsce. Zdecydowana większość oglądała produkcję nie dla historii, lecz dla pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn.

David Chokachi, który w serialu wcielał się w rolę Cody’ego Madisona udzielił wywiadu, w którym powiedział, że CBS podobno planuje reboot produkcji z trzema znanymi twarzami z oryginalnej wersji projektu. Aktor jednak nie zdradził, na jakim etapie trwają prace oraz kto z obsady mógłby pojawić się w projekcie, jednak zdradził, że rozmawiał z włodarzami stacji w tej sprawie na początku roku przed pandemią.

Dla przypomnienia serial opowiadał o perypetiach grupy ratowników dbających o bezpieczeństwo na plaży w Południowej Kalifornii. W obsadzie znaleźli się między innymi Pamela Anderson, David Hasselhoff, David Charvet, Erika Eleniak, Gena Lee Nolin oraz Yasmine Bleeth.

Oglądaliście? Chcecie poznać ich dalsze losy?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x