„Chilling Adventures of Sabrina” Nowe twarze w 3 sezonie!

„Chilling Adventures of Sabrina”, czyli nowa wersja opowieści o nastoletniej czarownicy, bazująca na serii komiksów Archie Comics, wraca na platformę Netflix z nowymi odcinkami. Ostatnio w sieci pojawiły się nowe informacje na temat tego, że do obsady 3 sezonu dołączyły nowe osoby, które mają jeszcze bardziej namieszać.

Sam Corlett (po lewej stronie), który zagra Calibana mrocznego i przystojnego młodego mężczyznę o osobliwym wdzięku, który będzie nazywał się Księciem Piekieł ulepionym z gliny pochodzącej ze stolicy, czyli Pandemonium. Rzuci wyzwanie Sabrinie, mimo pojawiających się między nimi uczuć.

Skye P. Marshall zagra Mambo Marie, która jest kapłanką voodoo. Dziewczyna pomoże Prudence i Ambrose’owi w poszukiwaniu Blackwooda, ale przy okazji będzie realizować swój sekretny plan, który przyciągnie ją bardziej do sabatu Spellmanów, a przede wszystkim, do Zeldy.

Jonathan Whitesell zagra Robina, który będzie młodym, opiekuńczym i psotnym, ale też niebezpiecznym, chłopakiem. Przyjedzie do Greendale wraz z wesołym miasteczkiem i jego wątek zostanie połączony z Theo.

Czekacie na 3 sezon przygód Sabriny? Serial wraca już w styczniu na platformę Netflix!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x