Sześć mocnych produkcji w styczniu na NETFLIX

Nowy rok nowy rozdział w życiu każdego z nas. W 2020 roku Netflix nie zamierza spoczywać na laurach i zapowiada jeszcze więcej i coraz lepszych produkcji. Przygotowałem dla was listę 6 dobrze zapowiadających się produkcji już w styczniu 2020 roku na platformie Netflix.

Mesjasz [Sezon 1] – Premiera 01.01.2020

Mesjasz opowie o mężczyźnie, który pojawił się znikąd i porwał za sobą tłumy wyznawców. To budzi niepokój wśród władz, które podejrzewają, iż może on wpływać na ludzi z niecnych pobudek. Widzowi pozostanie odnieść się do pytań: czy serialowy zbawca jest nam życzliwy, czy raczej powinniśmy się go obawiać, bo wszędzie gdzie się pojawia, dzieją się dziwne rzeczy. Sam twierdzi, iż głosi słowo ojca i jest sprawcą boskiego dzieła. Jednak są tacy, którzy sądzą, iż tworzy armię lub prowadzi ludzi ku zgubie.

Ania, nie Anna (Anne with an E) [Sezon 3] – Premiera 3.01.2020 [SEZON FINAŁOWY]

Niezamężne rodzeństwo Cuthbertów – Marilla (Geraldine James) i Matthew (R.H. Thomson) – zamieszkujące Zielone Wzgórze, pragnie adoptować chłopca z sierocińca, aby pomagał im w prowadzeniu gospodarstwa. Kiedy omyłkowo zostaje przysłana do nich rudowłosa trzynastoletnia Anne Shirley (Amybeth McNulty), decydują się ją odesłać. Cuthbertowie przejęci historią dziewczynki, postanawiają jednak ją przygarnąć. Jej bezpośredniość i temperament często pakują ją w kłopoty, ale też pozwalają znaleźć bratnią duszę oraz chłopaka ubiegającego się o jej względy.

Drakula (Dracula) [Sezon 1] – Premiera 4.01.2020

„Drakula” – to nowy serial Netflixa, którego twórcami są znani z brytyjskiego „Sherlocka” scenarzyści Mark Gatiss i Steven Moffat. W tym zupełnie nowym serialu na kanwie klasycznej powieści Brama Stokera w rolę hrabiego-wampira zagra Claes Bang.

Sex Education [Sezon 2] – Premiera 17.01.2020 

Serial opowiada historię nastoletniego Otisa, który ma ogromną wiedzę na temat seksu, ponieważ jego rodzice są seksuologami. Po ich rozwodzie jest wychowywany przez matkę Jean. Często przysłuchuje się prowadzonym przez nią sesjom terapeutycznym. Zawód wykonywany przez rodziców oraz trauma spowodowana odejściem ojca (który zdradził Jean z jedną z jej pacjentek) sprawiły, że Otis zmaga się z fobią dotyczącą własnej seksualności. Mimo tego, za sprawą serii wydarzeń, zostaje szkolnym seksuologiem. Razem z Maeve zakładają szkolną klinikę, która pomaga nastolatkom z ich szkoły radzić sobie z problemami powiązanymi z ich życiem seksualnym. Otis pomaga nastolatkom w lepszym zrozumieniu seksualności oraz w sprawach łóżkowych.

The Chilling Adventures Of Sabrina [Sezon 3] – Premiera 24.01.2020

Nastoletnia Sabrina, w której żyłach płynie krew wiedźm i ludzi, próbuje łączyć życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją: przynależnością do Kościoła Nocy.

Bojack Horseman [Sezon 6, Część 2] – Premiera 31.01.2020 [Sezon Finałowy]

BoJack Horseman, koń-aktor znany z emitowanego w latach 90. sitcomu, próbuje ratować swoją karierę w brutalnym świecie gwiazd i celebrytów.

Na jakie seriale czekacie najbardziej w styczniu? Co planujecie oglądać?

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x