Chuck Lorre przedstawia informację na temat spin-offu „Teorii Wielkiego Podrywu”

Szykuje się kolejne rozszerzenie uniwersum Teorii wielkiego podrywu. Do tej pory doczekaliśmy się Młodego Sheldona, kiedy zatem ukaże się kolejna produkcja? Okazuje się niestety, że jej premiera jest oddalona o lata świetlne.

12 kwietnia Warner Bros. Discovery potwierdziło, że producent wykonawczy Chuck Lorre pracuje nad nowym serialem komediowym „na wzór” megahitu CBS. Poza tym, że był on przeznaczony dla Maxa, nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów dotyczących spin-offu, a trzy tygodnie później Gildia Pisarzy Amerykańskich rozpoczęła 148-dniowy strajk, co wstrzymało dalszy rozwój branży.

Lorre, który obecnie promuje nowy serial komediowy Max, Bookie, opowiadał TVLine o przyszłej gałęzi TWP.

Tak, o porodzie nie mówi się aż do drugiego trymestru. Jak sądzę, takie są właśnie zasady. Przed nami jeszcze długa droga, nie mam nic do powiedzenia na ten temat poza tym, że o tym dyskutujemy

Nowa seria stanowi drugie po Młodym Sheldonie rozszerzenie serii TWP. Prequel CBS, który wkracza w siódmy (i potencjalnie ostatni) sezon, koncentruje się na wychowaniu we wschodnim Teksasie przełomowej postaci Jima Parsonsa, Sheldona Coopera.

Teoria Wielkiego Podrywu zakończyła emisję w maju 2019 roku na 12 sezonach i 279 odcinkach. Lorre powiedział wówczas TVLine, że pewien pomysł na spinoff nie został zrealizowany. Dodał jednak, że:

To ciężka praca. A jeśli masz to zrobić, musisz kochać to, co robisz; musisz się tym pasjonować. A jeśli po prostu gonisz za pieniędzmi, to nie wystarczy.

To prowadzi nas do przekonania, że ​​Lorre & Co. musi mieć teraz w głowie całkiem spektakularny pomysł.

Jak myślicie, czego można się spodziewać w nowym spin-offie?

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x