Kolejna produkcja z MCU zapowiedziana na ten rok!

Rok zmierza ku końcowi, ale Marvel Cinematic Universe nie zwalnia tempa i zapowiada jeszcze jedną produkcję. Ostatni serial tego roku pojawi się na Disney+ w okresie świątecznym.

Disney ogłosił, że What If…?  2 pojawi się w okresie świątecznym i będzie stanowić dalszy rozwój sagi multiuniwersum w Marvel Cinematic Universe.

W nadchodzącej produkcji pojawi się wiele zarówno znanych, jak i nowych twarzy. Potwierdzone punkty fabularne What If…?  obejmują wojnę pomiędzy Kapitanem Carterem a Hydrą Stomper; to co by się stało, gdyby Steve Rogers pokonał Thanosa; oraz wprowadzenie oryginalnej postaci o imieniu Kahhori.

Disney zamieścił na swojej stronie krótkie streszczenie:

Obserwator kontynuuje podróż jako nasz przewodnik po rozległym multiwersum. Animowana antologia kwestionuje, przypomina i zmienia klasyczne momenty z kina Marvela z niesamowitą obsadą głosową, w skład której wchodzi mnóstwo gwiazd, które ponownie wcielają się w swoje kultowe role

Wszystko, co wiemy o drugim sezonie What If…?

Mimo że Marvel Studios trzyma wiele szczegółów w tajemnicy, istnieje już kilka potwierdzonych wątków fabularnych What If…? sezon 2. Jeden z odcinków drugiego sezonu nosi tytuł Co by było, gdyby… Kapitan Carter walczył z Hydra Stomper?, który będzie przedstawiał wojnę pomiędzy Peggy Carter a Stevem Rogersem. Inna historia o Kapitanie Ameryce, na którą widzowie mogą czekać, opowie o tym jak potoczyłaby się sytuacja, gdyby Steve pokonał Thanosa w Avengers: Infinity War.

Oryginalna postać o imieniu Kahhori debiutuje w MCU w odcinku skupiającym się na wylądowaniu Tesseraktu w suwerennej Konfederacji Haudenosaunee, zanim Ameryka została skolonizowana. W drugim sezonie What If…? powróci także Hela grana przez Cate Blanchett, a także Tony Stark z odcinkiem, który będzie śledził jego współpracę z Gamorą. Marvel Studios prawdopodobnie ujawni jeszcze więcej wątków na temat serialu.

Czas pokaże, jak świat zareaguje na produkcje, ale biorąc pod uwagę, że jest to kluczowe dla Sagi Multiuniwersum, mamy nadzieję, że scenarzyści i tym razem podniosą poprzeczkę na jeszcze wyższy poziom.

Poniżej prezentujemy zwiastun nadchodzącej serii.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x