Co ciekawego w lutym na SkyShowtime?

shyshowtime zapowiedzi maj 2023
fot. SkyShowtime

Mroźna pogoda za oknami nie odpuszcza, jednak serce możemy rozgrzać zapowiedziami na luty od SkyShowtime! Co zobaczymy już niebawem?

SERIALE

Halo – sezon 2

fot. SkyShowtime

Serial HALO, stworzony przez showrunnera i producenta wykonawczego Davida Wienera (Brave New World), rozgrywa się w uniwersum znanym z premiery pierwszej gry HALO na konsolę Xbox®, z 2001 r. Ta widowiskowa opowieść o konflikcie ludzi i obcego zagrożenia, znanego jako Przymierze, jest bogata w przejmujące historie bohaterów, akcję, przygody i pełną rozmachu wizję przyszłości XXVI wieku.

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Odcinki 1 i 2 dostępne od 9 lutego, kolejne odcinki dodawane co tydzień.

The Lovers – sezon 1 

fot. SkyShowtime

The Lovers to historia miłosna dwójki ludzi, którzy pozornie wydają się kompletnie do siebie nie pasować. A może jednak jest zupełnie na odwrót i są dla siebie stworzeni? Janet (Roisin Gallagher) to wulgarna i przezabawna pracownica supermarketu w Belfaście, która sprawia wrażenie, jakby nie dbała zupełnie o nic – włączając w to własne życie. Seamus (Johnny Flynn), elegancki dziennikarz polityczny, prowadzi w Londynie pozornie idealne życie u boku swojej dziewczyny, celebrytki. Kiedy więc Seamus wpada do świata Janet (dosłownie przez płot, prosto do ogródka), natychmiast dochodzi do awantury. Coś ich jednak do siebie przyciąga i wkrótce staje się jasne, że zaczynają się w sobie zakochiwać.

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Odcinki 1 i 2 dostępne od 9 lutego, kolejne odcinki będą dodawane co tydzień.

The Women in the Wall – sezon 1

fot. SkyShowtime

Serial The Woman in the Wall opowiada o jednym z najbardziej szokujących skandali w historii Irlandii, dotyczącym nieludzkich azyli prowadzonych przez siostry Magdalenki. Lorna Brady (Ruth Wilson) to kobieta z fikcyjnego miasteczka Kilkinure, która pewnego ranka po przebudzeniu znajduje w swoim domu zwłoki. Od czasu pobytu w klasztorze Kilkinure Lorna cierpi na ekstremalne napady lunatykowania, dlatego teraz z przerażeniem próbuje odpowiedzieć sobie na pytania: kim jest martwa kobieta i czy ona sama może być odpowiedzialna za jej śmierć?

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Odcinki 1 i 2 dostępne od 19 lutego, kolejne odcinki będą dodawane co tydzień.

Oprócz tego:

Ted – sezon 1, od 22 lutego

The Curse – sezon 1, od 16 lutego

FILMY

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One – premiera 9 lutego

fot. ShyShowtime

Ethan Hunt (Tom Cruise) wraz z ekipą IMF ruszają na najniebezpieczniejszą ze wszystkich swoich misji – muszą zdobyć nową, śmiertelną broń, która w nieodpowiednich rękach może zagrozić całej ludzkości. Kiedy na horyzoncie pojawiają się mroczne siły z przeszłości Ethana, rozpoczyna się zabójczy wyścig dookoła globu, którego stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. W obliczu tajemniczego i wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja – nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy.

Oprócz tego: 

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos – premiera 9 lutego

Heist 88 – premiera 22 lutego

0
Would love your thoughts, please comment.x