Co dalej z serialem Szkoła dla Elity? Będzie kolejny sezon?

W piątek 13 marca na całym świecie Netflix wypuścił trzeci sezon hiszpańskojęzycznej serii pod tytułem „Szkoła dla Elity”. Na pewno sporo fanów pyta się co dalej? Będzie 4 sezon?

Szkoła dla Elity to hiszpańskojęzyczny dramat opowiadający o tym, kiedy do ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły trafia trójka pochodzących z klasy robotniczej uczniów, dochodzi do tragedii.

Na chwilę obecną Netflix oficjalnie nie zamówił kolejnego sezonu Elite, choć chodzą słuchy, że przyszły czwarty sezon jest już w produkcji. Mało tego, mówi się też, że również 5 sezon został zamówiony. Nic dziwnego, mówi się, że jest to drugi zaraz po Domu z papieru najpopularniejszy serial nieanglojęzyczny na Netflix. 

Wydaje się, że Netflix bardzo szybko wypuszcza kolejne nowe sezony Elite, ponieważ między pierwszym a drugim sezonem upłynęło zalewie sześć miesięcy. Gigant VOD najprawdopodobniej wypuści 4 sezon jeszcze w tym roku, może nawet we wrześniu w sam raz na nowy rok szkolny. 

Na chwilę obecną nie wiemy nic o tym, że Netflix zamówił 4 i 5 sezon Szkoły dla Elity. Chociaż to chyba kwestia czasu, zanim dostaniemy oficjalną informację o przedłużeniu serialu. 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x