Co ekipa serialu „Złoty chłopak” ujawniła o drugim sezonie?

Do premiery 2. sezonu tureckiego serialu zatytułowanego Złoty chłopak coraz bliżej. Co wiemy?

Aktorzy i twórcy projektu jakiś czas temu udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli, czego można się spodziewać po nowych odcinkach.

Mert Ramazan Demir, który gra rolę Ferita, powiedział:

Generalnie drugi sezon będzie bardziej dynamiczny niż pierwszy. Zobaczymy konflikty pomiędzy postaciami wewnątrz rezydencji. To będzie ciekawy i intrygujący sezon, który nie pozwoli widzom się nudzić.

Afra Saraçoğlu wcielająca się w Seyran dodała:

W drugim sezonie Seyran stanie się silniejsza. Nie pójdzie na kompromis i będzie bronić swoich przekonań. W tym sezonie będzie jeszcze więcej dramatu, miłości oraz intryg.

Emre Altuğ, który gra Orhana, wspomniał:

Drugi sezon będzie pełen niespodzianek. Wszystko zostanie wywrócone do góry nogami, a widzowie będą musieli dostosować się do nowej rzeczywistości (…).

Może Ciebie zainteresować: 

 

Binnur Kaya wcielająca się w Nukhet, córkę Halisa Agi, powiedziała:

Jestem bardzo podekscytowana dołączeniem do obsady Złotego chłopaka. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia zdjęć i poznania moich nowych kolegów.

Tarik Emir Tekin, który zagra Kayę, skomentował:

Zagram faceta, który ma bardzo jasne wartości i zasady moralne. Kocha swoją matkę i jest pełen współczucia. Zamknięty w sobie, powściągliwy, ale wewnątrz bardzo delikatny i miły.

Premiera drugiego sezonu Złotego chłopaka już 15 września 2023 roku!

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x