środa, 22 września, 2021
Strona głównaManga/AnimeMangaCo słychać u Aoi? Jak odnajduje się wśród demonów? – recenzja...

Co słychać u Aoi? Jak odnajduje się wśród demonów? – recenzja „Pensjonatu w zaświatach” tom II

20 maja 2021 roku Waneko wydało kolejną część przygód wnuczki Tsubaki Shirō. Czy warto sięgnąć po tę pozycję? 

W pierwszym tomie Aoi dowiaduje się o długu zaciągniętym przez jej zmarłego dziadka. Kobieta, aby go spłacić, musi poślubić właściciela Niebiańskiej Gospody – pensjonatu leżącego w Zaświatach. Wnuczka Tsubaki Shirō nie zgodziła się na ten warunek. Za wszelką cenę chce w inny sposób spłacić należność Gospodarzowi. 

Zdecydowanie druga część Pensjonatu w zaświatach wypada lepiej. Gdy pierwszy tom był wprowadzeniem czytelników w historię, kontynuacja skupia się na rozwoju fabuły. Aoi ma bardzo trudne zadanie przed sobą – musi znaleźć pracę. W sumie to ona znajduje ją. W dużym stopniu kolejna pozycja z serii jest ukazaniem atutów dziewczyny oraz jej dobrego serca. 

Drugi tom Pensjonatu w zaświatach to podróż po smakach. Za każdym razem kiedy bohaterowie coś jedli, rozbudzali mój apetyt. Wszystko wyglądało tak pysznie, aż zazdrościłem postaciom. W kontynuacji poznajemy także garstkę nowych bohaterów, których nie sposób nie polubić. 

Wszyscy są tak autentyczni. Jest ciężko mi uwierzyć, że to tylko komiks. Jeszcze bardziej polubiłem Ginji’ego, który wydaje się być uroczym ayakashi. Zaintrygował mnie Gospodarz. Jestem ciekaw, jak rozwinie się jego relacja z potencjalną narzeczoną. Chciałbym więcej scen między białym lisem a wnuczką Tsubaki Shirō. Mam nadzieję, że w trzeciej części główna bohaterka będzie znacznie więcej gotować.

Zdecydowanie polecam Wam zapoznać się z drugim tomem Pensjonatu w zaświatach. Dalsze przygody Aoi zapowiadają się pełne tajemnic, niebezpieczeństw, szczęśliwych momentów oraz fascynujących przygód. 

Radek
Uwielbiam oglądać w wolnych chwilach seriale, filmy. Czytam wszystko, co uważam za wartościowe. Fantastyka od zawsze mnie fascynowała.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x