Co warto obejrzeć wieczorem na Netflixie?

Choć w bibliotece największej platformy VOD znajduje się sporo seriali i filmów, bardzo rzadko zdarza znaleźć coś ciekawego.

Dziś przygotowaliśmy dla Was listę kilku filmów, które naszym zdaniem warto zobaczyć wieczorem. Produkcje można oglądać z partnerem/partnerką lub z całą rodziną. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.

Pokémon Detektyw Pikachu – czas trwania: 105 minut

W świecie, w którym żyją ludzie i Pokémony, niesamowity superdetektyw łączy siły z synem swojego zaginionego partnera, by odkryć, co się z nim stało.

Trzy kroki od siebie – czas trwania: 117 minut

https://www.youtube.com/watch?v=k9vF9YRa-c0

Szpitalne zasady nie są w stanie stanąć na drodze miłości, kiedy nastolatka z mukowiscydozą zakochuje się w pacjencie z oddziału.

Życie w cuglach: Walentynki – czas trwania: 51 minut

W powietrzu pachnie miłością, a Zoe i reszta rozpoczynają poszukiwania legendarnego Głazu Damy Wyspy. Gdy ekipa pakuje się w kłopoty, z pomocą musi im przyjść Raven!

W rytmie dżungli: Film – czas trwania 84 minuty

Statek zagubionego i osamotnionego kosmity rozbija się na Ziemi. Jego nowi przyjaciele – mówiące zwierzęta – pomagają mu wrócić do domu… i uratować świat.

Swiped – czas trwania: 93 minuty

Dwóch współlokatorów postanawia stworzyć idealną aplikację randkową. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, a w życie kampusu wkracza chaos.

 

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x