Nowe darmowe awatary i motywy PS4/PS5, dzięki PLAYSTATION PLAYER CELEBRATION

GRACZE ZJEDNOCZMY SIĘ!

Podobnie do zeszłego roku, PlayStation organizuje zawody we wspólnym zdobywaniu Pucharków z gier. Jeżeli posiadasz PS4, bądź PS5 wystarczy, że zapiszesz się pod tym linkiem: https://www.playstation.com/pl-pl/days-of-play-celebration/ i każde Twoje zdobyte Trofeum, każda godzina spędzona w dowolnej grze oraz we wspólnej grze ze znajomymi PSN dodaje punkty w ogromnej puli zwycięstw graczy!
Jeżeli uda się wbić odpowiednią ilość Punktów w odpowiednim czasie, dostaniesz powiadomienie o tym, że możesz odebrać nagrodę.

Pierwszy Etap rozpocznie się 18.05 (więc już niedługo ?).

Jeżeli do 25.05 godziny 8:59 (czasu polskiego) uda się wbić:
2,4 mln sesji gier
7,2 mln trofeów
Wszyscy uczestnicy otrzymają taki Dynamiczny Motyw:

Dodatkowo, jeżeli uda nam się wbić:
3 mln sesji gier
8,8 mln trofeów
Otrzymamy trzy awatary:

 

Daty Drugiego i Trzeciego Etapu nie są jeszcze  znane, lecz możemy się spodziewać, że kolejne zaczną się niedługo po zakończeniu poprzedniego.
Obecnie na PlayStation Network używam awatara z zeszłorocznego Player Celebration i bardzo polecam włączyć się do wspólnego zdobywania punktów.
POKAŻMY PC-tOWCOM, ŻE ŻADNI INNI GRACZE NIE POTRAFIĄ SIĘ TAK ZJEDNOCZYĆ JAK KONSOLOWCY PLAYSTATION.

Zawsze to dodatkowe nagrody, które same wpadają na konto ?
A oto nagrody pozostałych etapów:

 

Jeśli wszystkie cele (z wyjątkiem dodatkowych) zostaną osiągnięte, uczestnicy, którzy brali udział we wszystkich etapach otrzymają dodatkowy awatar i baner:

To jak? Dołączysz do mnie?

 

 

Student Pedagogiki z zamiłowaniem do Reżyserii Filmowej. W Wolnych chwilach tworzę słuchowiska Baśni dla dorosłych dostępne na Youtube. Uwielbiam świat MARVELa, nie tylko MCU, lecz także komiksy, książki oraz gry. Spotkać mnie można w różnych miastach, bo kocham podróżować, lecz jeżeli nie masz sił mnie szukać, możesz też znaleźć mnie na PlayStation Network ?
0
Would love your thoughts, please comment.x