Co wiemy o 2. sezonie serialu „Różowe lata 90.”? Kiedy premiera?

różwoe lata 90. 2 sezon
fot: Netflix

Wygląda na to, że od jakiegoś czasu nie pojawił się żaden dobry sitcom. Na szczęście Netflix rozwiązał ten problem wypuszczając serial Różowe lata 90.

Ta przezabawna produkcja jest kontynuacją serii Różowe lata 70. której akcja toczy się w 1995 roku. Córka Erica i Donny odwiedza swoich dziadków w Point Place w trakcie lata. Tam nawiązuje nowe przyjaźnie i odnajduje pierwszą miłość — Jaya, syna Michaela i Jackie.

Seria od 19 stycznia 2023 roku jest dostępna na Netflixie.

Czy powstanie drugi sezon Różowe lata 90?

Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie 2. sezon Różowych lat 90. który będzie liczył 16 odcinków. Zdjęcia rozpoczęły się w grudniu 2023 roku. Premiera nowych odcinków prawdopodobnie latem 2024 roku!

O czym będzie drugi sezon Różowych lat 90?

BĘDĄ SPOILERY!

Ostatni odcinek pierwszego sezonu kończy się, gdy Leia i Nate spędzają chwilę w kuchni i prawie się całują, zanim Gwen ich powstrzymuje. Jay przeprasza swoją dziewczynę i chce dać szansę związkowi na odległość.

Kogo zobaczymy w drugim sezonie Różowych lat 90?

Prawdopodobnie Callie Haverda ponownie wcieli się w rolę Lei, a także pozostałych aktorów: Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi, Sam Morelos, Debra Jo Rupp i Kurtwood Smith.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
2
0
Would love your thoughts, please comment.x