Co wiemy o aktorach grających w Szkoła dla Elity? Co robią? Gdzie grali? – Jorge López | #4

szkoła dla elity 8. sezon

Dzisiaj pogadamy trochę o Jorge Lopez, hiszpańskim aktorze, który zasłynął dzięki rolom w serialach Soy Luna oraz Szkoła dla Elity.

Jorge López Astorga urodził się 30 października 1990 roku w Llay-Llay. Aktor od małego odkrył swoją artystyczną duszę. Jorge w wieku 16 lat opuścił dom mimo próby zatrzymania go przez rodziców do Santiago, aby spełnić swoje marzenie i zostać aktorem.

Jorge López Astorga studiował aktorstwo w Akademii Aktorskiej Fernando Gonzáleza Mardonesa i na Uniwersytecie UNIACC.

Po raz pierwszy pojawił się w filmie Violeta poszedł do nieba w 2011 roku, a następnie wystąpił w telewizyjnym serialu dla młodzieży Decibel 110, emitowanym w latach 2011-2012. Jorge pojawił się w szóstym sezonie serialu The 80 oraz w telenoweli Mamá mechona.’

Latem 2014 roku wygrał konkurs prowadzony przez sieć siłowni Hard Candy Fitness, nagrodą było uczestnictwo w ekskluzywnej klasie prowadzonej przez Madonnę, która była współzałożycielką sieci siłowni podczas otwarcia nowego punktu w Toronto.

W 2015 roku po kilku przesłuchaniach został obsadzony w serialu Disney Chanel Soy Luna, w którym zagrał postać Ramiro Ponce.

W 2018 roku nagrał (swój autorski program) Wake Up, który był emitowany przez Playz jesienią 2018 roku. Serial chyba nie doczekał się zamówienia na kolejny sezon. Rok później aktor dołączył do serialu Szkoła dla Elity, gdzie wcielił się w postać Val.

Niestety pisaliśmy na portalu nie jednokrotnie, ale w nadchodzącym czwartym sezonie Jorge Lopez nie powróci do roli Valeria.

Aktor, zanim został aktorem i piosenkarzem, planował iść studiować stomatologię, lecz nie stać było na opłacenie studiów.

Jorge może pochwalić się niezłym wynikiem, ponieważ jego Instagrama obserwuje ponad 11 mln obserwujących. Link do jego konta – Klik!

Źródło: Wikipedia
Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x