„Jurassic Park: Dominion” ekipa powróci na plan szóstego lipca!

Universal Pictures rozpocznie zdjęcia do widowiska Jurassic World: Dominion już szóstego lipca!

Prace nad trzecią częścią Jurassic World zostały przerwane w marcu z powodu koronawirusa. Produkcja została przerwana zaledwie po czterech tygodniach. Ekipa musi więc wrócić jeszcze na 16 tygodni, choć ze względu na pandemiczne obostrzenia prace mogą potrwać dłużej.

Zdjęcia kręcone będą w Wielkiej Brytanii w Pinewood Studios. Universal Pictures wyda aż 5 milionów dolarów, aby wdrożyć rygorystyczne środki ochrony przed koronawirusem. Wszyscy członkowie ekipy oraz obsady mają być wielokrotnie testowani na obecność wirusa. Zdjęcia kręcone będą w tak zwanej zielonej strefie, do której wstęp będą miały tylko osoby pracujące przy danej scenie. Natomiast przed rozpoczęciem zdjęć aktorzy przybywający ze Stanów Zjednoczonych, w tym Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, muszą przejść obowiązkową 14-dniową kwarantannę.

Jurassic World: Dominion reżyseruje Colin Trevorrow. Premiera planowana jest na 11 czerwca 2021 roku.

Kto z Was oglądał dwie poprzednie części? Ja tak i nie mogę się doczekać dalszej części tej historii. Co może się wydarzyć? Macie swoje przypuszczenia? Piszcie w komentarzach!

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x