Co wiemy o przyszłym możliwym drugim sezonie „Away”?

Nowy serial scince-fiction Rozłąka stała się już w dniu premiery jednym z najchętniej oglądanym serialem na platformie Netflix. Co wiemy o drugim sezonie? Kiedy premiera drugiego sezonu Away?

Away to serial fabularny z elementami scince-fiction stworzony przez Andrew Hinderakera i napisanym przez Chrisa Jonesa. Serial opowiada historię Emmy Green, która dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Na Ziemi pozostawia męża i nastoletnią córkę.

Na chwilę obecną platforma Netflix nie potwierdziła, że powstanie drugi sezon. Jednak chodzą plotki, że serial dostał zielone światło na kontynuacje. Serial Rozłąka stał się międzynarodowym hitem. W Stanach Zjednoczonych w zaledwie trzy dni zajął drugie miejsce w TOP 10.

Scenarzyści i producenci Away poinformowali, że mają plan na trzy sezony. Zakładając, że Netflix dał zielone światło to na pewno już realizują jakieś plany, aby produkcja drugiego sezonu rozpoczęła się wkrótce.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x