Co wiemy o serialu „Kül Masalı”? Kiedy premiera?

fot: TRT

Stacja TRT udostępniła kilka istotnych informacji odnośnie swojego najnowszego projektu zatytułowanego Kül Masalı. Co wiemy?

W rolach głównych obsadzono Gökhana Alkana, Sevdę Erginci i Başak Gümülcinelioğlu. Sama ta wzmianka bardzo podekscytowała publiczność!

Scenariusz do Kül Masalı napisali: Sulan Aras Erdem i Filiz Küçük Yücel, a reżyserią zajmie się Bekir Toplar. W obsadzie zobaczymy również: Hülyę Darcan, Ushan Çakır, Gizem Kala, Özgür Çevik i Gizem Güneş.

O czym będzie Kül Masalı?

Biedna dziewczyna z prowincji, Özge (Sevda Erginci), od sześciu lat pracuje jako kelnerka w restauracji. Pewnego dnia spotyka się z Aratem Girayłą (Gökhan Alkan), dziedzicem jednej z najbogatszych rodzin w Turcji. Od razu się w nim zakochuje. Młodzi szybko się pobierają, ale ich małżeństwo szybko okazuje się być pełne problemów.

Gdy Özge wkracza do rezydencji rodziny Arata, spodziewa się bajkowej miłości. Zamiast tego, zostaje wciągnięta w świat intryg i sekretów. Odkrywa, że jej mąż ma problemy z gniewem, które wynikają z jego trudnej przeszłości. Musi również zmierzyć się z historią pierwszej żony Arata, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach.

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ: 

Siostra Özge, Behiye (Başak Gümülcinelioğlu), jest zaślepiona chęcią zdobycia bogactwa. Jest gotowa na wszystko, aby osiągnąć swój cel.

Kiedy premiera serialu Kül Masalı?

Premiera tureckiego serialu Kül Masalı już 15 lutego 2024 roku na TRT1.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x