16. sezon „Supernatural”?

Serial Supernatural emitowany był od 2005 do 2020 roku. Przygody braci Winchesterów zakończyły się na 15 sezonie, jednak chodzą pogłoski o kolejnym!

Co na to wszystko aktorzy, twórcy i fani?

Czego dotyczyłby kolejny sezon?

Mimo iż zakończono produkcję po niemal 327 odcinkach, możliwy jest powrót Sama i Deana w kolejnym sezonie lub miniserialu. W końcu, widzowie wiedzą najlepiej, że naprawdę wszystko może się zdarzyć.

Główni aktorzy, czyli Jensen Ackles i Jared Padalecki wykazują zainteresowanie tematem. Ten drugi, odpowiadając na pytanie zadane przez fana, dotyczące dalszych przygód braci, powiedział, że sam ma kilka pomysłów oraz nadzieję na powrót reżyserów i ponowne wspólne spotkania na planie, z czym zgodził się Jensen Ackles.

Nie podlega wątpliwości, iż po zakończeniu Supernatural obaj są pochłonięci innymi zajęciami. Jared zajmuje się serialem Walker przypominającym ten z Chuckem Norrisem w roli głównej. Jensen stara się pogodzić obowiązek podkładania głosu Batmanowi w animacjach DC z odgrywaniem roli, jaką jest Soldier Boy w produkcji The Boys oraz wystąpienie w finałowym sezonie Big Sky.

Ewentualny powrót

Jared podkreślił, że gdyby sezony miały około 13 odcinków, serial trwałby do dziś. Uważa, iż krótsze sezony miałyby mocniejsze oddziaływanie, zawierały w sobie więcej akcji i ciekawszych historii. Faktem jest to, że Jensen Ackles kontynuował swoją przygodę jako Dean, pojawiając się w kilku odcinkach spin-offu The Winchesters. Produkcja nie spotkała się z dobrymi opiniami fanów, ale nie oznacza to przecież końca historii.

Gdyby Supernatural miało powrócić, to z pewnością z krótszymi sezonami. Ponadto zdecydowanie utrzymałoby mroczny klimat, w którym Sam i Dean zajmowaliby się sprawami zwykłych duchów, wampirów czy przepędzaniem demonów.

Jensen Ackles i Jared Padalecki, mimo swoich obecnych zajęć, są pozytywnie nastawieni do powrotu Supernatural. Być może doczekamy się, że Winchesterowie znów wsiądą w Impalę i pojadą rozwiązywać upiorne zagadki nie z tego świata.

A wy? Chcielibyście kolejny sezon?

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x