Co wiemy o spin-offie serialu „Suits”?

Fot. USA Network

Suits to amerykański serial o prawnikach. Opowiada o poczynaniach Harveya Spectera i Mike’a Rossa.

Popularność podsunęła pomysł na stworzenie spin-offu.

Czy dorówna oryginałowi?

Od finału serialu minęły cztery lata. Dostępny na platformie Netflix, nadal podbija serca wielu ludzi. Showrunner produkcji Aaron Korsh rozpoczął prace nad spin-offem. Co wiemy?

Beatrice Springborn, prezeska Universal International Studios i UCP, na konferencji Content London, poinformowała, że akcja rozgrywać się będzie w Los Angeles. LA Suits zostanie umieszczone w tych samych ramach czasowy co oryginał. Oficjalny tytuł produkcji nie został jeszcze podany. Dodano, iż serial ma być bliski oryginałowi zarówno od strony bohaterów, jak i również samego klimatu.

Na chwilę obecną wiadomo, że nowy serial ma należeć do uniwersum Suits. Jego działanie ma być podobne do różnych odmian produkcji takich jak CSI czy NCIS.
Czy zobaczymy ponownie Patricka J. Addamsa i Gabriela Machta w rolach Harveya i Mike’a? Możliwe, iż zaplanowano ich gościnny udział. Jednak są to tylko domysły.

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x