Co wiemy po „Teen Wolf Reunion”? Co słychać u bohaterów serialowych? Możliwy spin-off!

Nie tak dawno odbył się specjalny odcinek Teen Wolf Reunion, gdzie aktorzy sobie powspominali o serialu i nie tylko!

Dowiedzieliśmy się kilka bardzo ciekawych rzeczy: Co dalej stało się z bohaterami? Co robią? Czy nadal utrzymują ze sobą kontakt?

Według Josha Horowitza z MTV News, Tyler Posey (który grał Scott McCall) był częściowo odpowiedzialny za spotkanie, wysyłając tweeta kilka miesięcy temu.

Dowiedzieliśmy się, że obsada nadal utrzymuje ze sobą kontakt. Zdradzili też kilka ciekawych smaczków odnośnie serialu Teen Wolf.

Dylan O’Brien nie tylko zachował pierwszą koszulę, którą zobaczyliśmy w pierwszym odcinku pierwszego sezonu, ale również założył ją na spotkanie. 

Dylan zabrał do domu swojego niebieskiego jeepa, którym jeździł w serialu! Ponoć nie raz fani zauważyli, że O’Brien jechał ulicą tym samym samochodem co w Teen Wolf. 

Prowadzący zapytał Dylana, co się dzieje teraz u Stilesa. Aktor zdradził, że zajął miejsce ojca jako szeryf Beacon Hills. Wspomniał, że Stiles i Scott są przyrodnimi braćmi. 

Niestety na chwilę obecną nie przewiduje się, aby Teen Wolf miało więcej sezonów. Jednak jest możliwy spin-off z udziałem aktorki Arden Cho (Kira Yukimura). 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x