Co z drugim sezonem „Blood of Zeus”? Kiedy premiera?

Po kolejnym porywającym, udanym anime na Netflix, subskrybenci już domagają się informacji co dalej z serialem. Kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków Blood of Zeus?

Blood of Zeus to seria anime Netflix Original stworzona przez Charleya i Vlas Parlapanides. Studio, które odpowiadało za anime to: Powerhouse Animation Studios. Stoi również za innymi popularnymi oryginałami, takimi jak Castlevania i Seis Manos.

Oficjalny status odnowienia Netflix: oczekuje (ostatnia aktualizacja: 05.11.2020)

Odnośnie ogłoszenia czy Netflix da zielone światło na drugi sezon, zwłaszcza anime, może minąć kilka tygodni lub miesięcy. Blood of Zeus szybko trafił do TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji w Polsce, ale również i w USA.

Co możemy dowiedzieć się w drugim sezonie? Możliwe, że Serafin uklęknie przed Hadesem. Dowiemy się prawdopodobnie o Losie Hery. Pytań jest więcej niż odpowiedzi. Miejmy nadzieję, że Netflix zamówi drugi sezon.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x