Johnny Depp rezygnuje z roli Grindelwalda!

Johnny Depp miał zagrać w filmie Fantastyczne Zwierzęta. Dzisiaj na Instagramie (6 listopada 2020 roku) ogłosił, że jednak rezygnuje z tej roli.

Po pierwsze, chciałbym podziękować wszystkim, którzy obdarzyli mnie swoim wsparciem i lojalnością. Zostałem poruszony  licznymi przesłaniami miłości i troski, szczególnie w ciągu ostatnich kilku dni .

Chciałbym poinformować, że zostałem poproszony przez Warner Bros o rezygnację z mojej roli Grindelwalda w Fantastycznych zwierzętach i uszanowałem tę prośbę i zgodziłem się. 

Depp przegrał walkę w sądzie z The Sun po tym, jak gazeta wcześniej opublikowała artykuł, w którym był „żonobijcą” i twierdził, że zaatakował swoją byłą żonę.

Aktor zaprzecza zarzutom i usiłował pozwać o zniesławienie, ale Wysoki Trybunał oddalił pozew 2 listopada.

Aktor potwierdził w swoim oświadczeniu na Instagramie, że planuje odwołać się od decyzji.

Moje postanowienie pozostaje silne i zamierzam udowodnić, że zarzuty przeciwko mnie są fałszywe. Moje życie i kariera nie zostaną zdefiniowane w tym momencie.

 

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x