Co z kontynuacją „Lizzie McGuire”? Kiedy premiera?

Główna odtwórczyni Lizzie McGuire, Hillary Duff, poinformowała na swoim Instagramie, że nie powstanie kontynuacja.

Warto przypomnieć, że serial Lizzie McGuire był emitowany od 2001 do 2004 roku. Opowiadał historię nastoletniej Lizzie, uczennicy gimnazjum, która codziennie zmaga się ze szkolną rzeczywistością. Napotyka typowe problemy z nauką, życiem w dużej grupie, chłopcami, rodzicami i młodszym bratem. Ze wszystkim radzi sobie z pomocą dwójki swoich przyjaciół – Mirandzie i Gordo. Serial cieszy się dużą popularnością wśród nastolatek, ponieważ opowiada o problemach, z jakimi młodzież musi radzić sobie na co dzień.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hilary Duff (@hilaryduff)

Oprócz Duff w serialu mieli wystąpić także: Jake Thomas, Hallie Todd i Robert Carradine. Do swojej roli chciał powrócić również Adam Lamberg, który grał Gordo, przyjaciela Lizzie.

Hillary Duff zdradziła, że mimo chęci, kontynuacja Lizzie McGuire nie dojdzie do skutku. Aktorka podkreśliła, że bardzo chciała zagrać Lizzie, ale niestety nie potrafiła się dogadać z Disneyem. Mieli inne wizje serialu.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x