Netflix przedłużył „Locke&Key” o trzeci sezon!

Producentka wykonawcza Meredith Averill podpisała ogólną umowę z gigantem streamingowym dotyczącą produkcji serialu i innych projektów.

Produkcja drugiego sezonu zostanie zakończona w Toronto w tym tygodniu, a zdjęcia do trzeciego odbędą się natychmiast w nowym roku. Sezon drugi zostanie wyemitowany w 2021 roku.

Serial przedłużono o drugi sezon w marcu, miesiąc po rozpoczęciu pierwszego. W Locke i Key wystąpili Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Laysla De Oliveira, Aaron Ashmore, Petrice Jones i Griffin Gluck.

Nadnaturalny dramat ma podstawie komiksów Joe Hilla i Gabriela śledzi losy rodzeństwa Locke’ów po zamordowaniu ich ojca w tajemniczych okolicznościach. Trójka rodzeństwa i ich matka wprowadzają się do domu przodków. Keyhouse, który jest pełen magicznych kluczy powiązanych ze śmiercią ich ojca. Gdy dzieci Locke’a zgłębiają kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który zrobi wszystko by je wykraść.

W trzecim sezonie Cuse i Averill będą współpracować z Johnem Weberem i Frankiem Siracusą w ramach Take 5. Kevinem Lafferty, Joe Hillem, Tedem Adamsem, Chrisem Ryallem i Lydią Antonini dla IDW oraz Andym Muschiettim, Barbarą Muschietti, Davidem Alpertem i Rickiem Jacobsem dla Circle of Confusion.

„Carlton i Meredith stworzyli niesamowity świat w Locke i Key i jesteśmy podekscytowani, że Locke’owie powrócą po więcej w trzecim sezonie. Cieszę się, że mogę rozwinąć naszą twórczą współpracę z Meredith Averill, utalentowaną kreatorką, która ma doskonałe oko do najlepszych w swojej klasie horrorów i nadnaturalnych opowieści” – powiedział Brian Wright VP of Overall Deals dla Netflix.

„Jestem niezmiernie wdzięczna, że znalazłam w Netflixie dom, w którym czuję się stale wspierana, poddawana wyzwaniom i inspirowana. Nie mogę się doczekać, aby kontynuować i poszerzyć nasze relacje.” –  powiedziała Meredith Averill.

„W trzecim sezonie mamy przed sobą kilka niesamowitych przygód dla rodziny Locke’ów.  Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani możliwością dalszego dzielenia się naszą historią z naszymi wspaniałymi partnerami w Netflixie” – dodał Carlton Cuse.

Czy wy również nie możecie się doczekać?

0
Would love your thoughts, please comment.x