Co z serią Darów Anioła? Będzie możliwość dokupienia?

Bez wątpienia książki amerykańskiej pisarki Cassandry Clare cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Szczególnie seria Darów Anioła i Diabelskich Maszyn.

Seria Darów Anioła opowiada historię nastoletniej Clary Fray, która próbuje odnaleźć się w świecie, o którym nie miała pojęcia. Towarzyszą jej Jace Herondale, Simon Lewis, Isabelle Lightwood, Alec Lightwood.

Akcja serii Diabelskich Maszyn toczy się w wiktoriańskim Londynie. Główną bohaterką jest Tessa Gray, która odkrywa w sobie zdolność do zmiany kształtu, co czyni ją częścią świata, o którego istnieniu nie miała pojęcia. Zostaje zmuszona do współpracy z Nocnymi Łowcami z Instytutu Londyńskiego, by przetrwać.

W Polsce za wydawanie powyższej serii odpowiada Wydawnictwo Mag. Dlatego przed powstaniem tego artykułu napisałem do domu wydawniczego z pytaniami odnośnie serii Darów Anioła i Diabelskich Maszyn.

  1. Czy pierwsze 3 tomy *DA będą miały nowe okładki jak pozostałe tomy?

Już mają.

 

 

Zdjęcia najnowszych okładek można na bieżąco sprawdzać na fanpage Wydawnictwa Mag. Na chwilę obecną możemy zobaczyć Miasto upadłych aniołów, Miasto zaginionych dusz oraz Miasto niebiańskiego ognia. Informację odnośnie zakupu książek z poprzednimi okładkami znajdziecie w trzecim podpunkcie.

2. Czy w nowym dodruku znajdą się jakieś zmiany w wydaniu? (Rysunki, runy, poprawione tłumaczenie)

Nieznacznie.

 

 

Dla osób, które oczekiwały sporych zmian w najnowszym dodruku, nie zastaną ich. Nie wiadomo, czy w nich znajdą się runy. Raczej drobne poprawki tłumaczenia.

3. Czy w przypadku Darów Anioła będzie możliwość zakupu z poprzednimi okładkami?

Tak.

 

 

Myślę, że jest to świetna informacja dla fanów, którzy zakupili wcześniej poprzednie tomy i chcieliby dokupić.

4. Czy okładki *DM zostaną zmienione?

Brak odpowiedzi ze strony wydawnictwa.

5. Czy będzie spory dodruk? Czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup od razu w dniu premiery?

Będą dostępne.

 

 

6. Czy cena dodruku *DA, *DM ulegnie zmianie?

Cassandra Clare Miasto Upadłych Aniołów (twarda) ISBN 978-83-66409-32-3 Cena 39
Cassandra Clare Miasto Zagubionych dusz (twarda) ISBN 978-83-66409-33-0 Cena 39
Cassandra Clare Miasto Niebiańskiego Ognia (twarda) ISBN 978-83-66409-34-7 Cena 45

*DA = Dary Anioła
*DM = Diabelskie Maszyny

Dostałem również informację zwrotną od Wydawnictwa Mag, że więcej informacji odnośnie Diabelskich Maszyn oraz Chain of Gold pojawi się w lutym 2021 roku. Zachęcam do śledzenia fanpage domu wydawniczego.

Niestety osoby oczekujące, że na święta zakupią coś z Darów Anioła bądź z Diabelskich Maszyn niestety będą musieli poczekać do lutego 2021 roku.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
2
0
Would love your thoughts, please comment.x