Walka o czwarty sezon „Ania, nie Anna” wciąż trwa. Ponad milion osób podpisało petycję

Ania, nie Anna przekroczyła milion podpisów w lipcu 2020 roku i obecnie zbliża się do 1,5 miliona. Produkcja staje się jedną z największych kampanii w celu przywrócenia serialu.

Ostatni sezon Ania, nie Anna został wydany na Netflixie w styczniu 2020 roku. Chociaż produkcja pozostawiła wiele wątków otwartych, zarówno CBC, jak i Netflix nie przedłużyli produkcję o kolejne odcinki.

Trzeci sezon Anne with an E niedawno ponownie trafił na pierwsze strony gazet po udanej nocy Canadian Screen Awards. Produkcja zdobyła 17 nominacji, w tym zgłoszenie na najlepszą rolę główną  Amybeth McNulty i najlepszy serial dramatyczny.

Kampania w celu przywrócenia Ania, nie Anna była ogromna. Największą z nich było zamieszczenie reklamy na bilbordzie na New York Times Square. Ponadto za wszystko zapłacili fani z własnej kieszeni. Zamieścili również banery w całej Kanadzie.

Od 3 do 7 grudnia 2020 roku petycję podpisało ponad 1,4 miliona podpisów. Warto podkreślić, że liczba podpisów wzrasta w każdą godziną. Link do petycji: Klik!

CZY JEST SZANSA NA CZWARTY SEZON? 

Spójrzmy prawdzie w oczy. Szansa jest niewielka i bardzo odległa. Jednak jest nadzieja. Netflix lub CBC mogą zmienić zdanie w każdej chwili. Wiele produkcji między innymi Lucyfer, Sense8 zostało uratowane dzięki petycji.

Jest nadzieja, że może zamiast nowych odcinków doczekamy się zakończenia w postaci filmu fabularnego. Warto wierzyć, wszystko jest możliwe.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x