David Boreanaz nie wystąpi już więcej w „Buffy: Postrach Wampirów”

Stacey Abrams wywołała lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. W zeszłym miesiącu na Twitterze wypowiedziała się na temat Buffy.

Kobieta poinformowała, że to Angel był właściwym chłopakiem dla Buffy. Spike był jednym właściwym mężczyzną, z którym mogła się spotykać.

Buffy: Postrach wampirów to serial, który był emitowany od 1998 do 2003 roku. Opowiadał on historię Buffy, której przeznaczeniem jest walka z krwiożerczymi wampirami. Dziewczyna poznaje bibliotekarza, który pomaga jej w realizacji misji.

Teraz David Boreanaz, który wcielał się w Anioła w wywiadzie dla Variety zdradził, że już nigdy nie zagra Angela, choćby go o to poproszono. Stwierdził, że ma już swoje lata. Bohater, którego grał musi wyglądać młodo, co nie jest możliwe. Aktor obecnie ma 51 lat.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x