„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” powracają! Ale nie wszędzie.

by: CBS Television Studios

Kolejny popularny serial telewizyjny ogłosił datę swojego powrotu w konkretnych rejonach. Kilka sezonów wieloletniej takiej produkcji pojawi się do obejrzenia 1 marca 2024 roku.

Niedawno do świadomości publicznej dotarła wiadomość, że wiele znanych i klasycznych programów powstałych w USA trafi na Netflixa na całym świecie w pierwszym miesiącu 2024 roku. Należą do nich: Dr House, wydany w niektórych regionach 1 lutego 2024 roku, Prawo i porządek, który pojawi się w połowie lutego i inne, które dopiero nadejdą, w tym Parenthood, Agenci NCIS i Świry.

Kryminalne zagadki Las Vegas, dla tych, którzy nie kojarzą produkcji, to dramat kryminalistyczny, nadawany w amerykańskiej sieci CBS w latach 2000-2015 w 15 sezonach i 337 odcinkach. Stworzony przez Anthony’ego E. Zuikera program dał początek serii, mającej się świetnie aż do dziś.

Po raz pierwszy w przypadku takich sytuacji, serial jest bezpośrednio związany z Netflixem i ma pojawić się 1 marca.

Wśród regionów, w których ma się pojawić, są Australia, Wielka Brytania, wybrane terytoria europejskie i kraje Ameryki Łacińskiej, takie jak Brazylia.

Obecnie nie wiadomo dokładnie, ile sezonów serialu będzie dostępnych do obejrzenia.

Jednym z głównych regionów, w których serial się nie pojawi, są Stany Zjednoczone. Wieloletni subskrybenci Netflix wiedzą, że w USA wyemitowano kiedyś dwa spin–offy, ale oba zniknęły z serwisu w 2010 roku.

Amerykanie mogą oglądać Kryminalne zagadki Las Vegas w całości na Paramount+. Główny program i nowojorski spin–off także na Hulu.

Dla tych w USA (oraz wszędzie indziej), pojawiło się trochę nowych treści od Teda Dansona, między innymi oryginalny serial komediowy Netflixa o tytule W zamknięciu, w którym Danson ponownie połączy siły z Michaelem Shurem po wypuszczeniu Dobrego miejsca.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x