Cztery tureckie seriale, które zostaną wyemitowane w lutym! Jest na co czekać

fot: TRT

Luty zapowiada się owocnie. Już wkrótce zostaną wyemitowane pierwsze odcinki nowych seriali. Co o nich wiemy? Kiedy premiera?

Jednym z nich jest Kül Masalı, obiecujący mieszankę dramatu, romansu i intrygi! Więcej o nim poniżej!

Oto lista produkcji:

Bahar | Show TV | Premiera 13 lutego

Serial skupia się na nagłej chorobie Bahar, kobiecie, która większość swojego życia poświęciła rodzinie. Fani będą towarzyszyć bohaterce w walce z jej dolegliwością i zobaczą w jaki sposób wykorzysta swoje ostatnie chwile na realizację marzeń. Producenci obiecują, że seria Bahar poruszy serca, opowiadając trudną historię o chęci do życia. W obsadzie znaleźli się między innymi: Demet Evgar, Buğra Gülsoy oraz Mehmet Yılmaz Ak.

Senden Önce | Kanal D | Premiera 13 lutego

Zwiastun zapowiada pełną napięcia i emocji historię. W serialu wyróżnia się postać Hakana, grana przez Alpa Navruza, oraz jego relacje między dwiema kobietami. Scenariusz napisała Başak Anigün, a reżyserią zajmuje się Feride Kaytan. W obsadzie znajdują się także inni znani aktorzy: Altan Erkekli, Tansel Öngel, Uğur Uzunel i nie tylko.

Yarın Yokmuş Gibi | GAIN | Premiera 14 lutego

Czasami ludzie zdecydują się powierzyć najgłębsze sekrety osobie, której nie znają; opowiadają bez zahamowań, w całej szczerości, jakby jutra nie było… Nastaje noc, nadejście poranka, a zostają tylko słowa. Główne role grają Tûba Büyüküstün i Halit Ergenç.

Kül Masalı | TRT1 | Premiera 15 lutego

Biedna dziewczyna z prowincji, Özge (Sevda Erginci), od sześciu lat pracuje jako kelnerka w restauracji. Pewnego dnia spotyka się z Aratem Girayłą (Gökhan Alkan), dziedzicem jednej z najbogatszych rodzin w Turcji. Od razu się w nim zakochuje. Młodzi szybko się pobierają, ale ich małżeństwo okazuje się być pełne problemów.

Więcej o tym serialu przeczytacie: Co wiemy o serialu „Kül Masalı”? Kiedy premiera?

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage CzasoStrefa.pl, aby nie przegapić żadnych informacji — KLIK! 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x