Czwarty sezon „Atypowego” nie obędzie się bez opóźnienia

Atypical dostał zielone światło na czwarty sezon, który będzie ostatnim. Oto co wiemy odnośnie finałowych odcinków.

Jak dotąd serial doczekał się trzech sezonów, a najnowszy ukazał się w serwisie Netflix w listopadzie 2019 roku.

Odnowienie dla Atypowego nastąpiło w lutym 2020 roku. Informację ogłosił portal Deadline, że Netflix przedłużył produkcję o ostatni sezon. Dostaliśmy także krótki klip, który potwierdza finałowe odcinki.

Niestety serial Atypowy również padł ofiarą pandemii koronawirusa na świecie. Na początku marca 2020 roku wierzono, że produkcja rozpocznie się latem. Rzeczywistość pokazała, że jest to niemożliwe.

Parę miesięcy w październiku 2020 roku pojawiła się informacja, że zdjęcia rozpoczną się po Nowym Roku w styczniu. Niedawno zostało potwierdzone, że filmowanie czwartego sezonu rozpocznie się 13 stycznia i potrwa 24 marca 2021 roku.

Na chwilę obecną data premiery czwartego sezonu nie została podana. Biorąc pod uwagę, że zdjęcia ruszą dopiero w 2021 roku to prawdopodobnie nowe odcinki zobaczymy w okolicach lata lub jesieni. Ostatecznie bliżej końca 2021 roku.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x