Czy Burcu Özberk udźwignie rolę w dramacie „Kraliçe”?

fot: Kanal D

Już niedługo pojawi się nowy turecki serial Kraliçe z udziałem Burcu Özberk i Gökhana Alkana, którzy wcielą się w główne role.

33-latka dzięki występom w licznych komediach romantycznych jest najbardziej znaną aktorką tego typu produkcji, określaną przez niektórych jako „królowa komedii romantycznych”. Teraz fani będą mieli okazję zobaczyć ją w nowej produkcji z gatunku dramatycznego.

Serial będzie adaptacją amerykańskiej produkcji zatytułowanej Queen Sugar. Turecka wersja opowie historię trójki rodzeństwa: Zeynep, Deniz i Ali. Każde z nich wiedze odmienne życie. Będą musieli zmierzyć się z trudnościami wynikającymi z prowadzenia biznesu pozostawionego przez ich ojca.

W pozostałych rolach zobaczymy: Selin Şekerci, Özgüna Karamana, Cihana Tamera, Serhata Parıla i Ayşe Akın.

Fani są bardzo ciekawi, jak Burcu Özberk poradzi sobie w nowej produkcji. Obecnie Kraliçe wzbudza duże zainteresowanie w mediach społecznościowych, a premiera zaplanowana jest na 22 marca 2023 roku na kanale D.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x