Czy Dymitr nie żyje? – wyjaśnienie zakończenia 3. sezonu „Krawca”

fot: Netflix

Trzeci sezon tureckiego serialu Krawiec od Netflixa, w końcu rozwiązuje trzymany w napięciu trójkąt miłosny pomiędzy trzema głównymi bohaterami.

Produkcja została stworzona przez Onura Güvenatama i przedstawiała życie słynnego krawca, Peyamiego Dokumacı. Druga część serialu zostawiła widzów w niepewności, kogo wybierze Esvet. Jednak wybór był dość oczywisty: finałowe odcinki rozpoczynają się od romansu za plecami Dymitra. Choć stawka była wysoka, postać grana przez Çağataya Ulusoya zaryzykowała w imię przyjaźni i kariery dla miłości.

Czy Dymitr nie żyje?

Dimitri nie jest martwy, ale nie jest też tym, kim był przed wybuchem. Strata oka i poparzenia spowodowały, że mógł stać się bardziej mściwy i nieprzewidywalny. W finale serialu obserwuje Peyamiego i Esvet z daleka, co sugeruje, że nie zapomniał o zdradzie, której dopuścili się wobec niego.

Możliwe, że Dimitri planuje zemstę na Peyamim i Esvet. W przedostatnim odcinku porównał swoją sytuację do Judasza, który zdradził Jezusa. Obiecał, że sprawi, że ci, którzy go zdradzili, będą żałować, że się urodzili.

Istnieje również możliwość, że Dimitri sfałszował swoją śmierć, aby przechytrzyć Peyamiego i Esvet. Mógł to zrobić, aby mieć nad nimi przewagę i łatwiej się zemścić.

Ostatecznie, to, co planuje Dimitri, pozostaje tajemnicą. Jednak jasne jest, że jego przeżycie zmieni życie Peyamiego i Esvet na zawsze.

Czy powstanie 4. sezon Krawca?

Nic nie wskazuje na to, aby miałby być kolejny sezon. Netflix zdecydował się na zakończenie całej historii w trzech częściach.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
2
0
Would love your thoughts, please comment.x