Czy Kerem Bürsin żałuje występu w „Ya Çok Seversen”?

fot: Kanal D

Seria Ya Çok Seversen, z Keremem Bürsinem i Hafsanur Sancaktutan w rolach głównych, była jednym z dość ciekawych projektów sezonu letniego.

Początkowo turecki serial przyciągał sporą uwagę i wywoływał świetne interakcje w mediach społecznościowych. Produkcja miała także dobrą sprzedaż za granicą. Jednak wraz z kolejnymi odcinkami publiczność zaczęła odpływać a wraz z tym zainteresowanie Ya Çok Seversen spadało w Turcji.

Serial doczekał się trzynastu odcinków — bardzo dobry wynik! Niektóre serie kończą jeszcze wcześniej. Kerem Bürsin jednym z wywiadów zdradził:

W rzeczywistości jest tam wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Serial został sprzedany w wielu krajach i mógłby nadal być emitowany. Jak wiecie, niestety teraz możemy sfinansować serial tylko dzięki sprzedaży za granicą. Ale to było trochę związane z harmonogramem… Mamy ustalony harmonogram, mamy inne zobowiązania… Czy mogło być lepiej? Tak, jak wszystko.

Kerem cieszy się, że mógł zagrać w kolejnym serialu, który był dla niego kolejną lekcją w życiu. Nawet Hafsanur Sancaktutan bardzo dobrze będzie wspominać współpracę z kolegą z planu. Więcej o tym możecie przeczytać: Jak Hafsanur Sancaktutan ocenia współpracę z Keremem Bürsinem?.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x