Czy miłości uda się wygrać z nienawiścią, a teraźniejszość pogrzebie przeszłość? – Recenzja książki „Knox”

Dla Knoxa Storm Riders MC to rodzina. Nie potrzebuje nikogo innego. Jednak pojawia się ona… Czy zdobędzie jej serce? 

 

Caroline to przeszłość, i to taka, do której nie chce wracać. A jednak kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją uratować. Jej widok sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją do Jackson w Tennessee, gdzie mieści się jego klub. Dziewczyna razem z Knoxem broni lokalu przed atakiem wrogiego gangu motocyklowego. Rani jednego z napastników. Okazuje się nim mężczyzna, którego próbowała wymazać ze swojej pamięci. Konflikt przybiera na sile, tak samo jak nieporozumienia między bohaterami.

Książka zaciekawiła mnie od pierwszych stron. Jeśli już zaczniesz czytać i wejdziesz w świat przystojnych i niebezpiecznych motocyklistów oraz ich wybranek serc, nie oderwiesz się ani na sekundę.

Pozycja trzyma w napięciu do samego końca. Jest pełna emocji, tajemnic, nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawych postaci, porachunków klubów, miłości, która nie mija mimo upływu lat, pikantnych scen erotycznych, starych bikerów i ich króliczków. Wszystko jest przepełnione wspaniałym poczuciem humoru. Nie sposób się przy niej nudzić!

To druga taka powieść erotyczna, która czytałam, pierwszą była trylogia Greya. Śmiało mogę powiedzieć, że i ta książka mnie nie zawiodła. Jestem pozytywnie zaskoczona! Chyba zacznę sięgać po takie częściej!

Autorka stworzyła wspaniałą historię klubu motocyklowego, w której bardzo dużo się dzieje i chce się poznać więcej. Każdy bohater wnosi do niej coś od siebie. Natomiast potyczki słowne między kobietami a mężczyznami to chyba najlepsze, co znajdziecie w tej powieści. Ja na pewno sięgnę po więcej książek od tej autorki!

Anna Wolf już skradła moje serce, teraz kolej na Twoje! Polecam!

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x