Punisher nadchodzi do MCU?

Zdaje się, że nie tylko Daredevil wkroczy do MCU z netflixowych postaci Marvela. Za nim do tego uniwersum ma wejść także Punisher.

Na platformie Netflix serial Punisher posiadał dwa sezony, po 13 odcinków. Pierwsza część zadebiutowała w 2017 roku, a następna dwa lata później. W rolę tytułową wcielał się Joe Bernthal, który został pozytywnie odebrany przez widzów.

Na Chicago Comic & Entertainment Expo aktorka Rosario Dawson, która grała Claire Temple, powiedziała, że dzień wcześniej dowiedziała się o powstaniu nowego projektu o Punisherze. Kobieta była podekscytowana, ponieważ to był jedyny serial o postaci Marvela od Netflixa, w którym się nie pojawiła.

Nie słyszałam jeszcze ogłoszenia, ale wczoraj dowiedziałam się, że »Punisher« powstanie. Poczułam, że dla mnie to druga szansa, ponieważ był to jedyny serial, w którym nie grałam i uwielbiam Jona Bernthala.

Do tej pory do MCU wprowadzono tylko postać Daredevila z produkcji o postaciach Marvela stworzonych przez Netflixa. Krążą pogłoski o wprowadzeniu Jessiki Jones i Luke’a Cage’a, granych odpowiednio przez Krysten Ritter i Mike’a Coltera. Podczas San Diego Comic Con Kevin Feige ogłosił Daredevil: Born again, więc istnieje szansa, że zobaczymy Punishera w jednym serialu razem z diabłem z Hell’s Kitchen. Możliwe, że we wrześniu podczas D23 Marvel Studios ogłosi oficjalne informacje na ten temat.

0
Would love your thoughts, please comment.x