Czy „Sakla Beni” okaże się serialowym hitem?

fot: Startv.com.tr

Serial Sakla Beni, emitowany na kanale Star TV, z udziałem Uraza Kaygılaroğlu, Cemre Baysel i Asude Kalabek, ma szansę stać się hitem oglądalnościowym we czwartkowe wieczory.

Serial, którego emitowany jest trzeci odcinek, rozpoczął się w kontrowersyjny sposób. Skrzywione postrzeganie świata, przedstawione w serii, od jakiegoś czasu było tematem dyskusji. W związku z niepokojącym dialogiem między dziećmi w środowisku mediów społecznościowych, spotkało się z ostrą krytyką.

Sytuacja ta doprowadziła do skargi do Rady Najwyższej ds. Radia i Telewizji, jednak obecne dane dotyczące oglądalności serialu Sakla Beni sugerują, że ta reakcja spowodowała wzrost oglądalności.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Produkcja uzyskała dobre wyniki we wszystkich grupach ludzi i AB, zakończyła dzień na czwartym miejscu. Zdołała również pozyskać nowych widzów z grupy ABC1 i uplasowała się na piątym miejscu.

Sakla Beni ma szansę na jeszcze większy wzrost, ze względu na bardzo dobry rozwój historii. Występy aktorskie są bardzo pozytywnie odbierane przez internautów w social mediach.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x