Czyżby „Chilling Adventures Of Sabrina” zostało przejęte przez HBO Max!?

Fani Chilling Adventures of Sabrina wciąż nie mogą uwierzyć, że Netflix kasuje tak świetną produkcję. Wszyscy zadają sobie pytanie: czy istnieje szansa, że serial zostanie wznowiony?

Serial opowiada historię nastoletniej Sabriny, która jest pół człowiekiem, pół wiedźmą. Dziewczyna próbuje łączyć życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją: przynależnością do Kościoła Nocy.

Walka o Chilling Adventures of Sabrina wciąż trwa. Obecnie petycję w sprawie przywrócenia serialu podpisało ponad 215 tysięcy osób na change.org. Liczba wciąż rośnie, szczególe, że do premiery ostatnich odcinków Sabriny coraz bliżej.

Na dość aktywnym Instagramie @sabrinaspellman, którego obserwuje ponad 139 tysięcy osób, zostało zamieszczone zdjęcie, które sugerowałoby, że produkcję od Netflixa przejmie HBO Max.

Czy to oznacza, że faktycznie serial został przejęty przez HBO Max? Myślę, że dopóki nie pojawi się oficjalna informacja, warto potraktować to z przymrużeniem oka.

Ostatnie finałowe odcinki będziemy mogli 31 grudnia 2020 roku.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x