Kolejni trzej aktorzy dołączają do obsady „Wiedźmina”!

Ostatnie dni przynoszą nam nie lada wiadomości, dotyczących nowych castingów. Nie dość, że poznaliśmy aktorkę, która wcieli się w postać królowej Maeve, to również dowiedzieliśmy się o kolejnych aktorach, których ujrzymy w drugim sezonie Wiedźmina. A to jeszcze nie wszystko!

Pierwszą aktorką jest Emily Pollet. Szczególnie szeroko znana jest wśród fanów serialu Emmerdale, w którym występowała czynnie przez cztery lata. Ma się wcielić w postać, nazwaną „Human Mother G”, a więc na chwilę obecną nie znamy imienia tej bohaterki.

Przed kilkoma miesiącami Redanian Intelligence znalazł na Vimeo taśmę przesłuchań do tej postaci. W krótkim filmie kobieta błaga kogoś, by nie rozdzielał jej oraz drugiej osoby (najprawdopodobniej jej córki). Być może nie przypadkowo do postaci przylgnęła nazwa „Human Mother G”. Jest możliwość, że ostatecznie ta postać jest ludzką kobietą, która jest w związku z elfem, a z ich związku zrodziła się pół elfka? Na pewno jest to jedna z możliwości. Niewykluczone, że matka i jej córka zostaną przedstawione jako ofiary pogromów na tle rasowym.

Drugim aktorem jest Cayvan Coates. Tyle że w jego przypadku nie wiemy praktycznie nic o roli, w którą się wcieli. Cayvan jest młodym aktorem, który całkiem niedawno skończył prestiżową Królewską Akademię Sztuk Dramatycznych. Jest on znany jedynie ze sztuk teatralnych, także będzie to jego debiut w tak wielkiej produkcji.

Ostatnim aktorem jest James Eeles. Brytyjczyk pojawiał się już w większych produkcjach takich jak Peaky Blinders, Britannia lub Fearless. Niestety w tym przypadku również nie wiemy, w jaką rolę się wcieli, aczkolwiek jego agencja podawała w październiku, że aktor niedługo weźmie udział w zdjęciach do Wiedźmina. Oznacza to najprawdopodobniej, że już teraz pracuje na planie.

Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na ogłoszenie tych najważniejszych aktorów do drugiego sezonu hitowej produkcji Netflixa. Oczywiście chodzi o takie postacie, jak Fillipa Eilhart, Rience czy chociażby Dijkstra.

0
Would love your thoughts, please comment.x