Danna Paola powraca w 8. sezonie „Szkoły dla Elity”

Po wielu sezonach Lu (Danna Paola) powraca do Hiszpanii z USA. Dziewczyna opuściła swój kraj, aby studiować za granicą.

Oczekuje się, że meksykańska aktorka pojawi się w kilku z ostatnich odcinków ósmej i ostatniej serii, aby definitywnie zamknąć losy postaci, która stała się jedną z ulubionych bohaterek wśród fanów. Według niektórych, jej powrót jest niemal potwierdzony.

Co wiemy o aktorach grających w Szkoła dla Elity? Co robią? Gdzie grali? – Danna Paola | #1

Kiedy ostatni raz wystąpiła w Szkole dla Elity?

Jak pamiętamy, Danna ostatni raz pojawiła się w trzecim sezonie, a jej postać była jedyną, która nie wróciła w krótkich odcinkach następnego sezonu. Skłoniło to fanów do „żądania” ostatniego wystąpienia i prawdziwego zamknięcia dla Lucrecii.

Widzowie sugerują, że może to być krótka rola cameo, w której ona i inni byli uczniowie Encinas, jak Ester Exposito, Jorge Lopez i Arón Piper, pokażą się w kilka minut. Widzowie chcieliby zobaczyć, jak potoczyły się ich dalsze losy.

Netflix oficjalnie ogłosił, że nadchodzący ósmy sezon Szkoły dla Elity będzie ostatnim. Więcej o tym przeczytacie tutaj: KLIK!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x