Co wiemy o aktorach grających w Szkoła dla Elity? Co robią? Gdzie grali? – Danna Paola | #1

Dzisiaj pogadamy trochę o Dannie Paola, meksykańskiej aktorce, która zasłynęła dzięki roli Lucrecia Montesinos Hendrich w serialu Netflixa Szkoła dla Elity.

Co tak naprawdę o niej wiemy? Co robiła wcześniej? Czym się zajmuje? 

Danna Paola Rivera Munguía urodziła się 23 czerwca 1995 roku (24 lata). Znana wszystkim jako Danna Paola jest meksykańską aktorką, piosenkarką i modelką. Popularność zyskała już jako dziecięca aktorka, występując w kilkunastu projektach telewizyjnych.

Danna Paola urodziła się i wychowała w Mexico City w Meksyku. Jest córką byłego piosenkarza Grupo Ciclon i Los Caminantes Juana José Rivera Arellano i Patricii Munguía. Niestety rodzice Danny się rozwiedli w dzieciństwie. Paola ma starszą siostrę Vanię.

Kakiera aktorska Danny Paoli rozpoczeła się w 1999 roku, kiedy razem z siostrą wzięła udział w castingu Televisa w Meksyku na Plaza Sesamo (meksykańska wersja ulicy Sezamkowej). W 2001 roku otrzymała swoją pierwszą główną rolę w TV telenoweli dla dzieci, Marii Belen. W tym samym roku wydała swój pierwszy debiutancki album zatytułowany Mi Globo Azul.

Dopiero 3 lata po wydaniu debiutanckiego albumu została wybrana jako prowadząca serial dla dzieci Amy, la niña de la mochila azul. Wkrótce potem ukazał się jej drugi album zatytułowany Océano.

O kolejnych występach Danny Paolii można jeszcze sporo napisać, ale przeskoczmy do 2014 roku, gdzie Danna zadebiutowała jako projektantka mody współpracująca z popularną meksykańską marką odzieżową Sexy Jeans. Na sukces nie musiała długo czekać, ponieważ jej linia ubrań odniosła komercyjny sukces w całym Meksyku.

W 2016 roku Paola została główną twarzą linii kolorystycznej włosów Casting Crème Gloss firmy L’Oreal Paris na rynek latynoamerykański.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

??‍♀️

Post udostępniony przez Danna Paola (@dannapaola) Maj 27, 2020 o 6:15 PDT

W 2018 roku Danna Paola została obsadzona w hiszpańskojęzycznej produkcji Elite. Produkcja serialu zmusiła dziewczynę do przeprowadzki do Madrytu na długie sześć miesięcy, zaczynając od stycznia 2018 roku.

Obecnie wiemy już, że Danna Paola prawdopodobnie już się nie pojawi w serialu Szkoła dla Elity jako główna postać, lecz jako gość. Aktorka nie ogłosiła swoich planów na przyszłość. Na instagramie Paolę obserwuje ponad 24 mln obserwatorów.

Jeśli chcecie uzupełnić informacje, które nie zostały zawarte w artykule, napisz w komentarzu! 

Co sądzicie o aktorce? Słuchaliście jej piosenki? 

Źródło: Wikipedia

Co wiemy o aktorach grających w Szkoła dla Elity? Co robią? Gdzie grali? – Inni członkowie obsady (Wystarczy kliknąć interesujący ciebie obrazek):

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x